Zaregistrujte se na Znojmo Extreme 790. Čeká na vás hodnotný startovní balíček

Závod Znojmo Extreme 790, který je součástí oslav 790. výročí od povýšení Znojma na královské město, se blíží. V pátek 8. července zdolají sportovci v týmech dohromady 790 schodů šest století staré věže. Překážkou jim bude prašné prostředí, různé typy schodů i snížená viditelnost. Důležitá tak bude nejen rychlost závodníků, ale také jejich šikovnost a obratnost.

Zaregistrovat se na závod je možné přes speciální web www.extreme790.cz. Stačí vyplnit registrační formulář a zaplatit startovné ve výši 350 korun za tým. Závodí se ve třech kategoriích – mužské, ženské a smíšené.

Kromě možnosti být přímým účastníkem 1. ročníku unikátního výběhu na znojemskou dominantu obdrží každý v rámci startovného lahev kvalitního znojemského vína, multifunkční šátek, upomínkové náramky a šňůrky na klíče, vstup na Vranovskou pláž, vstupy do Kinderweltu na Hatích a informační a upomínkové materiály od partnerů závodu.

Neváhejte a zaregistrujte se ještě dnes. Počet týmu je omezen! Více informací na v sekci Akce – Červenec a na  www.extreme790.cz.

Extreme790
image-1775